Nasza historia

Nasza historia zaczyna się w 2004 roku, wtedy Sun Kler zaczął powstawać jako idea. Od 12 lat współpracujemy z kluczowymi klientami którzy nieustannie nam ufają. Posiadamy rozbudowane zaplecze biurowe, magazynowe oraz pracownicze. Stawiamy na rozwój każdego działu – graficznego, sekcji konfekcjonowania, prac ręcznych oraz obsługi klienta. Zajmujemy się produkcją dedykowaną w Chinach, wszelkiego rodzaju gadżetami oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Zespół który tworzymy to indywidualiści z pasją którzy wspólnie dopełniają się aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

CEO/Szefowa

Mądra liderka z twardą ręką oraz pięknym sercem. To dzięki niej to wszystko istnieje i ciągle się rozwija. Interesuje się numerologią oraz tarotem.

aga_s

Dział handlowy

Grupa doświadczonych kobiet które zawsze wiedzą czego potrzebuje dobry biznes. Zawsze gotowe pomóc, wysłuchać i dobrać odpowiednie instrumenty do Twojej kampanii reklamowej.

Dział graficzny

Młoda, ambitna i kreatywna. Jest w stanie zapewnić Ci genialne pomysły, świetne realizacje oraz zawsze pewną DTP’ową stronę.

Dział produkcyjny

Stanowcze i mobilne kierownictwo produkcji zawsze rozjaśni Twój umysł. Obiecujemy – zero tajemnic.